Instagram’da Hile Yapmadan Para Kazanma Mümkün Mü?
Instagram’da Hile Yapmadan Para Kazanma Mümkün Mü?

Instagram size paylaşım yaparak para kazanma imkânı tanımaktadır. Instagram'dan para kazanmak için bazı yolları deneyebilirsiniz. Birçok Instagram hilesi ile kısa zamanda ınstagram'da para kazanma şartlarına ulaşabilirsiniz ancak hile yapmadan para kazanmak istiyorsanız, bu o kadar kolay olmayacaktır. Öncelikle takipçi sayınızı arttırmalısınız. Örneğin, 100.000 takipçi sayınız olması gerekiyor. Bunu başarabilmeniz için çok çaba sarf etmeli ve sabırlı olmalısınız. Instagram'dan hile yapmadan para kazanabilirsiniz tabi ki de ancak dediğimiz gibi hesabınızın yeteri kadar etkileşime sahip olması gerekiyor.

Instagram’da Nasıl Para Kazanılır?

Instagram üzerinden para kazanma yolları arasında en çok kullanılan ürün satışı yapmaktır. Bu yöntem hem hızlı yoldan hem de güvenilir bir şekilde para kazanmanıza olanak sağlamaktadır. Daha sonra tercih edilen para kazanma yöntemi firmaların ürünlerinin tanıtımının yapılmasıdır. Instagram takipçi satın al özelliğini kullanarak para kazanma odaklı yükseliş yaşayabilir ve işbirliği alma şansınızı artırabilirsiniz. Genellikle yüksek takipçilere sahip hesaplara teklif gönderen kurumsal firmalar, bu sayede kullanıcılara ek gelir fırsatı sunmaktadır. Ayrıca gerçek takipçilerinizin fazla olması Instagram’da para kazanma ihtimalinizi oldukça arttırmaktadır. Peki, kaç takipçili hesaplar ne kadar kazanıyor?

100 bin takipçi size 3 bin TL kazandırırken, 900 bin takipçi size 15 bin TL kazandırabilir. Takipçi sayınızda ki artış Instagram’da kazanacağız para miktarını arttıracaktır. Ayrıca yüksek takipçi sayılarına sahip hesaplar sponsorluk desteği alabilmektedir. Faaliyet alanınızı doğru planlayıp iyi seçerseniz, bu alanda sponsor bulmanız kolaylaşacaktır.

Instagram’da Para Kazanma Aktif Etme

Öncelikle Instagram’da para kazanma butonunu aktifleştirmek için, 18 yaşını doldurmuş olma şartı bulunmaktadır. Bu butonu aktif etmenizin diğer bir kuralı ise, yayınlamış IGTV videosunun 2 ay içinde 30 bin dakikadan fazla izlenme olması gerekmektedir. Yani burada videonuzun izlenme sayısı değil, asıl önemli olan videonuzun izlenme süresidir. Instagram para kazanma aktif etme butonunu 10 bin takipçiye sahip olduğunuzda aktif duruma getirebilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip