Instagram Dondurma Linki Nedir?
Instagram Dondurma Linki Nedir?

Instagram hesaplarınızı bir süreliğine kapatmak istiyorsanız hesabı silmek yerine dondurmayı tercih etmek en mantıklı seçim olacaktır. Bu sayede hesabınızı yeniden aktif olarak kullanmak istediğinizde yeni bir hesap açmak yerine daha önceki hesabınızı kaldığı yerden kullanabilirsiniz. Hesap dondurma işlemi Instagram’ın mobil cihazlar için üretilen uygulamasında maalesef bulunmamaktadır. İşte mobil cihazlarda böyle bir kullanım söz konusu olmayınca Instagram dondurma linkine tıklayarak hesap bilgilerinizi girip hesabınızın dondurulmasını kolay yoldan sağlayabilirsiniz. Instagram hesabınızı dondurmak için deneyebileceğiniz 2 yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki dondurma linkini kullanmak diğeri ise, Instagram web üzerinden profil ayarlarına girip en altta bulunan hesabı dondur butonuna tıklamak.

Instagram Dondurma Linki Nasıl Kullanılır?

Instagram dondurma linkini kullanmak isterseniz yapmanız gereken oldukça basittir. İlk olarak web tarayıcınızın arama butonuna Instagram dondurma linki yazıp aratın. Karşınıza çıkan sitelerin birçoğunda bu link mevcuttur. Bu linke tıkladığınız zaman yeni bir sekme açılacaktır. Bu sekmede Instagram hesap bilgilerini girip dondurma sebebinizi seçmeniz gerekmektedir. Ardından bu işlemleri onaylayarak hesabınızı geçici bir süreliğine dondurabilirsiniz.

Instagram Dondurma Linki Güvenli Midir?

Instagram hesap dondurma linki tamamen güvenli bir linktir. Bu linkle Instagram’ın orijinal sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu link ile yönlendirildiğiniz sayfa Instagram sayfası olduğu için hesap bilgilerinizi bu sayfada kullanmanız herhangi bir olumsuz etkiye sebep olmayacaktır. Yine de bu linkin güvenilirliğinden emin olmadan hesap bilgilerinizi girmek istemezseniz linke tıkladığınızda açılan sayfadaki adres çubuğunda Instagram’a ait adresi göreceksiniz. Bu da linkin güvenilir olduğunu gösterir. Eğer adres çubuğunda Instagram’a ait bir adres görmezseniz, o zaman linkin sahte olduğunu söyleyebiliriz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız hesap bilgilerinizi o linkin yönlendirdiği sayfaya girmemekte fayda vardır.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip