Instagram Gönderileri Gizlenebilir Mi?
Instagram Gönderileri Gizlenebilir Mi?

Instagram uygulamasında daha önce paylaşmış olduğunuz gönderilerin şu anda görünmesini istemiyorsanız ama silmek de istemiyorsanız bu gönderileri gizleyebilirsiniz. Bu gönderileri bir başkası sizin profilinizde göremeyecektir. Sadece sizler bu gönderilere istediğiniz zaman ulaşabilir ve istediğiniz zaman gizlemeyi kaldırarak yeniden profilinizde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Instagram’da Gönderiler Nasıl Gizlenir?

Instagram’da daha öncelerinde paylaşmış olduğunuz bir fotoğrafı gizlemek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak kullanıcı adınız ve şifrenizle beraber Instagram’a giriş yapın. Ardından profil resminizin bulunduğu simgeye tıklayarak profilinizi açın. Profiliniz açıldığında Instagram’da paylaşmış olduğunuz gönderileri göreceksiniz. Hangi gönderinin görünmesini istemiyorsanız o gönderiye tıklayın. Bu gönderiye tıkladığınızda üst kısımda alt alta bulunan üç nokta simgesini göreceksiniz. Bu simge gönderi ayarlarını temsil eder. Bu simgeye tıklayın. Tıkladığınız zaman küçük bir menü açılacaktır. Bu menüde bulunan arşivle butonuna basın. Bastığınızda ekranınızda yükleniyor yazısı çıkacaktır ve saniye içerisinde gönderi profilde gizlenecektir. Artık profilinize tıkladığınızda bu gönderiye ulaşamayacaksınız.

Instagram’da Gizlenen Gönderiyi Tekrar Paylaşabilir Miyiz?

Instagram’da gizlediğiniz bir gönderiyi tekrardan profilinizde görmek isterseniz bunu yapmak mümkündür. İlk olarak profilinize tıklayın. Profilinize tıkladığınızda ekranda sağ üst köşede bulunan üç çizgiye tıklayarak ayarlar menüsünün de bulunduğu bir menü açılacaktır. Bu menüde ilk sırada arşiv yazılı bir buton olacaktır. Bu butona tıklayın. Tıkladığınızda üst kısımda hikayeler arşivi, gönderi arşivi ve canlı arşiv seçenekleri olacaktır. Arşivlediğiniz gönderi ise gönderi arşivine tıklayıp sayfanın açılmasını bekleyin. Açılan sayfada yer alan fotoğrafa tıklayarak üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklayarak profilde göster butonuna tıklayın. Ardından bu sayfadan çıkış yaparak profilinize tıklayın. Eskiden arşivleyip gizlediğiniz gönderiyi artık profilinizde görüntüleyebilirsiniz.  İşte gizlenen gönderileri tekrar paylaşmak bu kadar basittir.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip