Instagram Profesyonel Hesaba Nasıl Geçilir?
Instagram Profesyonel Hesaba Nasıl Geçilir?

Instagram profesyonel hesaba geçiş yapmak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu yazımızda açıklıyoruz. Instagram profesyonel hesaba geçiş yapmak için öncelikle uygulamanız gereken adımlar mevcuttur. Bu adımları ayrıntılı bir şekilde sizlere anlatacağız.

  • İlk yapmanız gereken işlem, profil sayfanıza giriş yapmanızdır. Ardından profil sayfanızın sağ üst köşesinde bulunan ayarlar ikonuna tıklamalısınız. Bu bölüme tıklayarak devam ettiğinizde hesaplar bölümüne gelerek,  karşınızda profesyonel hesaba geç bir şeklinde bir seçenek görürsünüz. Bu seçeneğe tıklamanız gerekir.
  • Profesyonel hesaba geç seçeneğine tıkladığınızda karşınıza bir bilgilendirme alanı gelmektedir. Bu alan sizlere profesyonel hesaba geçişiniz hâlinde hangi özelliklere sahip olabileceğinizi açıklar. Bu alanda sola kaydırarak devam ettiğinizde, hangi özelliklere sahip olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. En son sayfaya geldiğinizde devam’a tıklamalısınız.
  •  Bir sonraki işlem ise hesabınızı, Facebook sayfanıza bağlamanızdır. Karşınıza çıkan ekranda sayfa seç bölümüne tıklayarak, Facebook hesabınızla bağlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle her iki hesapta da aynı anda reklam içerikleri oluşturabilirsiniz.
  • Ardından hesap kategorisi seçmeniz gerekmektedir. Profesyonel hesabınızı tanımlanmasını sağlayacak bir kategori seçmeniz gerekir.
  • En son yapacağınız işlem ise işletme profilinizi ayarlamanızdır. Bu noktada takipçilerinizin hesabınızla iletişime geçmesi için iletişim kanalları eklemeniz gerekmektedir. E-posta, telefon, açık adres bilgilerinizi ekleyerek bitti seçeneğini tıklamalısınız. Tüm bu işlemleri yaptığınızda profesyonel hesaba geçiş işlemini tamamlayabilirsiniz.

Instagram Profesyonel Hesaba Geçince Ne Olur?

Instagram profesyonel hesaba geçtikten sonra, Instagram istatistiklerine erişebilirsiniz. Ayrıca hesabınızda kimlerle etkileşim kurduğunuzu anlayabilir ve kategorinizi ya da işletme bilgilerinizi gizleme veya herkese açık olarak ayarlama seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Instagram Profesyonel Hesap Nedir?

Instagram profesyonel hesap, uygulama üzerinden ürün satışı yapmak isteyen kullanıcıların kullandığı bir hesaptır. Bu hesap türünde profilinizi ziyaret eden kişilerin sayısını görebilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip