Instagram Reels Videosu Çekerek Ünlü Olma
Instagram Reels Videosu Çekerek Ünlü Olma

Instagram reels özelliği ile oluşturulan videoları ön plana çıkarmaktadır. Bunun sebebi reels videosu özelliğini daha aktif kullanılmasını istemesidir. Böylelikle reels videosunu çekerek, paylaşımda bulunan kullanıcılar daha çok etkileşim almayı başarabilmektedirler. Ayrıca yüklendikten sonra izlenme sayılarına göre reels videolarının keşfet kısmında yer almasıyla, dikkatleri üzerlerine çekmeyi de başarabilmektedirler. Tüm bu avantajlar sayesinde Instagram reels videoları çekerek ünlü olmak daha kolay bir hale gelmiştir. Reels videosu özelliğini aktif bir şekilde kullanan kullanıcılar, gitgide popüler olmuş ve ciddi oranlarda etkileşim elde etmişlerdir. Instagram Reels videoları çekerek, profilinizdeki takipçileri arttırabilir ve ünlü olma imkânı elde edebilirsiniz.

Instagram Reels Videosu Özellikleri Nelerdir?

Instagram'da reels videosu çekerek, video üzerinde çeşitli özellikler kullanabilmeniz mümkündür. Bu yazımızda sizlere reels videosu özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

  • Hikaye bölümünde kullanabildiğiniz bütün efekt ve filtre seçeneklerini reels videolarınızda da kullanabilirsiniz.
  • Reels videolarınızda bulunan zamanlayıcı özelliğiyle, videolarınızı daha kolay ve eğlenceli oluşturabilmeniz mümkündür.
  • Reels videolarınıza, Instagram müzik kütüphanesini kullanarak arzu ettiğiniz müzikleri ekleyebilirsiniz.
  • Reels videolarınıza eklediğiniz müziklerin, istediğiniz bölümlerini kırpma özelliği bulunmaktadır.
  • Reels videolarında bulunan zom özelliği sayesinde, reels videolarınızın geçiş sürelerini düzenleyebilmeniz mümkündür.
  • Instagram reels bölümüne kaydettiğiniz ya da galerinizden seçtiğiniz videoları, düzenleyerek yükleyebilirsiniz.

Instagram Reels Videosu Nasıl Paylaşılır?

Instagram’da hesabını herkese açık olarak ayarlamış hesaplar reels videolarını paylaşarak, keşfet bölümündeki reels kısmına paylaşabilmektedirler ve bütün Instagram kullanıcıları tarafından keşfedilme olanağına sahip olabilirler. Aynı şekilde kendi profil sayfalarında reels videolarını paylaşan kullanıcılar, profillerini özel hesap olarak ayarladıklarında yayınladıkları reels videolarını sadece takipçilerine paylaşabilmektedirler. Instagram reels videoları kaydetme işlemini tamamladığınızda, video üzerine çeşitli düzenlemeler yapılarak paylaşılabilmektedir. Paylaştığınız reels videoları profil kısmınızda özel bir alanda gözükmektedir.

 

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip