Instagram Vanish Modu Nedir?
Instagram Vanish Modu Nedir?

Instagram son yaptığı güncellemeler ile bir çok özellik geliştirmiştir. Bunlardan bir tanesi ise kendi kendini silen mesajlar göndermenize olanak sağlayan vanish modu özelliğidir. Vanish modu özelliği sayesinde, dm kutunuzda herhangi bir Instagram kullanıcısına gönderdiğiniz mesajlar, dm ekranından çıktığınız zaman silinerek, kaybolacaktır. Yani herhangi bir Instagram kullanıcısına mesaj atmayı bitirdiğiniz zaman, bu özellik sayesinde attığınız metinler tamamen kaybolur. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken bir konu vardır. Vanish modu açıkken mesaj bölümünde ekran görüntüsü alırsanız, dm kutunuzda size mesaj atan kullanıcıya bildirim gider. Bu sebepten vanish modu açık olduğu zaman, ekran görüntüsü alırken dikkat etmelisiniz. Çünkü yazıştığınız kişi ile sorunlar yaşayabilirsiniz.

Instagram Vanish Modu Nasıl Açılır?

Instagram hesabınız da vanish modunu açmak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, aklınızdaki soruların yanıtlarını yazımızda bulacaksınız.

Peki, Instagram vanish modu nasıl açılır?

  • Instagram’da bu özelliği kullanabilmek için, Instagram uygulamanızın en son sürümünde güncel olduğundan emin olmanız gerekir.
  • Instagram'ın en son sürümünü kullanıp kullanmadığınızı anlayabilmek için app store ya da google play store mağazanıza gitmelisiniz. Eğer güncel değilse buradan güncelleme yapabilirsiniz.
  • Daha sonra Instagram uygulamasını başlatarak, kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra dm simgesine dokunmalısınız.
  • Ardından bir sohbet açmalı ve yukarı doğru kaydırmalısınız. Daha sonra sohbetiniz bitince, metinlerin kaybolacağı gizli mod etkinleşir.

İlginizi çekebilir: İnstagram güvenilir takipçi

Instagram Vanish Modu Nasıl Kapatılır?

Instagram vanish modunu açtıktan sonra devre dışı bırakmak istiyorsanız, sizler için açıklıyoruz.

  • Vanish modunu devre dışı bırakmak için, bu modu etkinleştirdiğiniz dm kutusunu açmanız gerekir.
  • Daha sonra vanish modunu kapatmak için alt kısımdan, tekrardan yukarı doğru kaydırmalısınız ya da sohbet kutusunun üst tarafında bulunan kaybolma modunu kapat seçeneğine tıklamanız gerekir.
Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip