Kendi Videomu İzlemek Instagram’da Görüntülenme Sayısını Artırır Mı?
Kendi Videomu İzlemek Instagram’da Görüntülenme Sayısını Artırır Mı?

Instagram videolarınızın izlenme oranı sizin bu uygulamada ki başarınızı göstermektedir. Yüklediğiniz videolara gelen görüntülenme sayısını artırmak için kendi videolarınızı izleme gibi bir yola başvurabilirsiniz. Tabi bu yolun videolarınızda görüntülenme sayısını arttırıp artırmayacağına gelecek olursak, videolarınızı 3 saniyeden fazla izlediğinizde görüntülenme sayınız bir artacaktır. Hile gibi görünse de görüntülenme sayınız da bir artış söz konusu olacaktır. Video görüntülenme sayınızı artıracak birçok yol bulunmaktadır. Bu yolları deneyerek istediğiniz görüntülenme sayılarına ulaşabilirsiniz.

Instagram Video Görüntülenmeleri Nasıl Sayılır?

Instagram videonuza gelen görüntülenme sayıları videonuzun alt kısmında yer almaktadır. Videolarınıza gelen görüntülenme sayısını görebilirsiniz ancak videonuzu görüntüleyen kullanıcılar görmeniz mümkün değildir. Videolarınızı beğenen kullanıcıları görüntülenme sayısının yan tarafında bulunan beğeniler butonundan görebilirsiniz. Görüntülenme sayısı size hangi videolarınızın daha fazla etkileşim aldığını gösterecektir. Sizde bu yoldan ne tür videolarla takipçilerinizin dikkatini çekeceğinizi anlamış olacaksınız. Instagram uygulaması videonuzu görüntüleyen her bir kullanıcı için bir görünüm saymaktadır. Videonuzu 3 saniyeden fazla izlediğinizde 1 görüntülenme sayısı elde edeceksiniz. Bu kural tüm kullanıcılar için geçerlidir.

Instagram Video Görüntülemeleri Neden Önemlidir?

Instagram videolarınızın görüntülenme sayısı hesabınızın ne kadar popüler olduğunu göstermektedir. Instagram üzerinden para kazanmak istiyorsanız, videolarınızın görüntülenme sayısı oldukça önemlidir. Örneğin, Instagram üzerinden bir ürün pazarlamak istiyorsanız, videolarınıza gelecek görüntülenme sayısı takipçilerinizin dikkatini çekecektir. Bu sayede pazarlama alanında daha aktif bir hâle geleceksinizdir.  Görüntülenme sayısını dikkate alan takipçileriniz hesabınızın etkileşim oranına ve toplam takipçi sayınıza göre, hesabınızı takip edip etmeme konusunda karar vereceklerdir. Instagram video görüntülenme sayısı sadece uygulama içindeki videolarınız için geçerlidir. Farklı bir sosyal medya hesabına Instagram videonuzu paylaşmanız hâlinde aynı kural o platform için de geçerlidir.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip