TikTok Beğenilen Gönderileri Gizleme Nedir?
TikTok Beğenilen Gönderileri Gizleme Nedir?

TikTok uygulamasında beğendiğiniz onlarca hatta yüzlerce video olabilir. Uygulama, beğenileriniz doğrultusunda sizlere öneriler sunmaktadır. Profilinize girerek sizin beğendiğiniz videoları diğer kullanıcılar da görebilmektedir. Bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız, TikTok’ta beğendiğiniz videoları gizleyebilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz videoların diğer kullanıcılar tarafından görülmesi mümkün olmayacaktır. Yazımızın devamında bu işlemin nasıl yapılacağını anlatacağız.

TikTok Beğenilen Gönderileri Gizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Başka kullanıcıların hesabınıza girerek TikTok beğenilerinizi görmesini engellemenizin çok kolay bir yolu mevcuttur. Bu işlem için uygulamada ya da ayarlar ve gizlilik sekmesinden yapacağız ufak bir işlem yeterli olacaktır. Öncelikle yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

  • TikTok uygulamasını açarak profil kısmına gelmelisiniz.
  • Daha sonra açılan ekranın sağ üst kısmında yer alan üç nokta simgesine dokunmanız gerekmektedir.
  • Ardından karşınıza çıkan ayarlar ve gizlilik seçeneklerinden, gizlilik seçeneğini seçmeniz gerekir.
  • Tüm bu işlemlerin ardından beğendiğiniz videoları kimler görüntüleyebilir seçeneğine tıklamanız ve sadece ben demeniz yeterli olacaktır.

Artık TikTok’ta beğendiğiniz videoları sizden başka bir kullanıcının görmesi söz konusu bile olmayacaktır. Profilinizde yer alan kalp simgesine dokunan diğer kullanıcılar, bu kullanıcının beğenilerini gizlidir uyarısı ile karşılaşacaklardır.

TikTok’ta Beğenilen Gönderileri Silme

TikTok’ta beğendiğiniz gönderileri silmek istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Peki, TikTok’ta beğenilen videoları silme işlemi nasıl yapılmaktadır?

  • Öncelikle TikTok hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Ardından profil sayfanıza giriş yapmalısınız.
  • Profil sayfanıza giriş yaptığınızda kalp simgesine gelerek tıklamanız gerekir.
  • Daha sonra beğendiğiniz gönderiler karşınıza gelecektir.
  • Silmek istediğiniz gönderiye gelerek tıklamalısınız. Karşınıza gelen ekranda ki kalp simgesine dokunarak beğenmekten vazgeçmeniz gerekir.
  • Ardından ilgili gönderi, beğendiğiniz gönderiler içerisinden silinmiş olacaktır. İsterseniz bu işlemi beğendiğiniz bütün gönderileriniz için yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tiktok organik takipçi satın al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip