TikTok’ta Videoyu Tersten Oynatma
TikTok’ta Videoyu Tersten Oynatma

TikTok birçok özelliği bulunan bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu özelliklerden bir tanesi de rewind özelliğidir. Bu özellik sayesinde TikTok uygulamasında videonuzu tersten oynatabilir ve videonuzu bu şekilde paylaşabilirsiniz. Rewind özelliği kullanarak, takipçilerinizin dikkatini çekebilir ve etkileşim oranınızı artırabilirsiniz. TikTok kullanıcıları her geçen gün yenilenen özellikleri takip etmektedirler. Rewind özelliğini doğru ve güzel bir şekilde kullanarak, fenomen olma şansınızı arttırabilirsiniz ve birçok kişinin sizi örnek almasını sağlayabilirsiniz.

TikTok Videoyu Tersten Oynatma İşlemi Nasıl Yapılır?

TikTok Rewind özelliğini kullanarak videolarınızı ters oynayabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak kolay ve pratiktir. Bir fitre olan bu özellik, videoları yapılandırmanıza ve oluşturduğunuz videoları paylaşmanıza olanak sağlar. Peki, bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Yazımızı okumaya devam ederek bunu öğrenebilirsiniz. İşte Rewind özelliğinin aşamaları;

  • İlk olarak yapmanız gereken bir video çekmenizdir. Ardından  biten video çekiminizin ekranının alt kısmında zamanlayıcı simgesi bulunmaktadır. Zamanlayıcı seçeneğine tıklayarak karşınıza iki seçenek çıkacaktır. Buradan zaman efektlerini seçerek karşınıza gelen seçeneklerden ters çevrilmiş seçeneğine tıklamanız gerekir.
  • Bu seçimleri yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan kaydet bölümüne tıklayarak, videonuzun tersten oynatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok Tersten Video Paylaşma Nasıl Yapılır?

TikTok uygulamasında her zaman video paylaşım yaptığınız gibi aynı şekilde tersten oynatılan videoları da etiket ve diğer işlemleri tamamladıktan sonra paylaşabilir ve video ile ilgili bir açıklama girebilirsiniz. Rewind özelliğini kullanarak hazırladığınız videolarınızda etiket seçimine dikkat etmelisiniz. Doğru etiketleri kullandığınızda öneriler bölümüne çıkmanız daha kolay olacaktır. Kullandığınız etiketler, bu özellik ile arama yapıldığında sizin videonuzu kullanıcıların karşısına çıkaracaktır. Bu sayede videonuzun görüntülenme oranını yükseltebilirsiniz. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra gönder seçeneğine tıklamalı ve videolarınızı kimlerin görmesini istediğinizi seçerek paylaşmalısınız.

İlginizi çekebilir: Tiktok takipçi satın al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip