TikTok Uygulaması Üzerinden Maç İzleme
TikTok Uygulaması Üzerinden Maç İzleme

TikTok her geçen gün kendine yeni özellikler katarak takipçilerinden tam beğeni almaktadır. Kendine kattığı yeni özelliklerden bir tanesi ise platform üzerinden maç izlenmesidir. TikTok ve S-Sport arasında yapılan işbirliği sayesinde TikTok, S-Sport içeriğinde bulunan birçok yayını gösterebilecektir. Yapılan işbirliğinin kullanıcılara oldukça fazla katkısı vardır. Bu noktada hem maç izlerken hem de TikTok hesabınızdan kopmadan ikisini bir arada götürebileceksiniz. TikTok ve S-Sport arasında yapılan işbirliği ülkemizde yapılan ilk spor merkez ağı özelliği taşımaktadır.

TikTok ve S-Sport Arasında Yapılan İşbirliği Faydaları Nelerdir?

TikTok ve S-Sport arasında yapılan işbirliği, kullanıcıları sosyal medyadan kopmama gibi bir kolaylık getirse de aslında kullanıcılara çok daha fazla fayda sağlamaktadır. Birçok kullanıcı yoğun iş temposu, günlük koşuşturmalar arasında takip ettikleri maçları izleyemiyor olabilir. Bunun nedeni bilgisayardan veya televizyondan maç izleyememeleridir. Ancak TikTok’un yaptığı bu işbirliği sayesinde kullanıcılar, telefonları üzerinden istedikleri maçları izleyebilecekler ve televizyon ya da bilgisayara bağlı kalmayacaklardır. Dizinde izlemek istediğiniz bir maç varsa, eve gitmeyi beklemeden, telefonunuzdan TikTok uygulamasını açarak istediğiniz maçı hemen izleme imkânına sahip olabilirsiniz.

TikTok ve S-Sport Arasındaki İşbirliği Kapsamı

TikTok ve S-Sport arasındaki işbirliği 8 ile 13 Mayıs arasında gerçekleşmiştir. S-Sport bünyesinde bulunan birçok içerik TikTok uygulamasından izlenebilecektir. Bu işbirliği sayesinde üyeler sadece maç değil, basketbol, motor yarışı, araba yarışı gibi spor içeriklerini de izleyebileceklerdir. İşbirliği sayesinde üyeler aşağıdaki yayınları izleyebilirler. Bu yayınlar;

  • NBA

  • WWE

  • Premier League

  • TikTok Live Yayınları

  • Bundesliga

  • TikTok özel spor kanalları

  • Formula-1

  • MotoGP

Bu işbirliğinin TikTok kullanımını artırıp arttırmayacağı söz konusu olmuştur. İnternet kullanımı, internet ağı gibi nedenlerden dolayı TikTok kullanımını nasıl etkileyeceği zamanla belli olacaktır. Ancak bu işbirliğine yoğun ilginin olduğu görülmüştür.

İlginizi çekebilecek yazılar:

TikTok’ta Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası

Tiktok'ta Reklam Nasıl Verilir?

TikTok 1000 Takipçi Olmadan Canlı Yayın Açmak Mümkün Müdür?

TikTok ID Bulma Aracı Nedir?

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip